Jesteś w: strona główna » regulamin
Regulamin

Internetowy katalog produktów kamabiurostyl.com jest publikacją informacji o towarach oraz usługach oferowanych przez firmę Kama Biurostyl i stanowi jedynie zaproszenie do składania ofert kupna. Podane ceny obowiązują do wyczerpania stanów magazynowych. Klient jest zawsze informowany o ewentualnych brakach lub zmianie cen.

Cennik zamieszczony w sklepiku podany w PLN ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art..66par.1 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie nazwy, loga, znaki firmowe należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte w serwisie wyłącznie w celach informacyjnych .

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.

STRONY TRANSAKCJI


Nabywcą dokonującym zakupów w sklepie internetowym Kama Biurostyl jest pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub przedsiębiorca albo jednostka organizacji prawnej.

Sprzedawcą dokonującym sprzedaży produktów zawartych w ofercie sklepu internetowego kamabiurostyl.com jest: Kama Biurostyl Sp. z o.o. z siedzibą w Konstancinie-Jeziornie, pod adresem: ul. Dębowa 2 A, 05-520, biuro handlowe Konstancin-Jeziorna ul.Dębowa 2A 05-520, wpisana do KRS pod numerem 0000751347 , posiadająca NIP 123-141-29-21 oraz REGON 381460500.


ZASADY DZIAŁANIA SKLEPU INTERNETOWEGO KAMA BIUROSTYL


Firma Kama Biurostyl Kamilla Wielocha prowadzi sprzedaż towarów oraz usług poprzez zorganizowany sklep internetowy za pośrednictwem sieci Internet. W sprzedaży znajdują się artykuły biurowe, środki czystości, artykuły spożywcze, artykuły reklamowe i promocyjne oraz poligraficzne. Oferty i ceny są ważne do wyczerpania zapasów. Kama Biurostyl zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w cenach znajdujących się w ofercie oraz przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych, wyprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zmiana cen nie może nastąpić po złożeniu zamówienia przez klienta.


ZAMAWIANIE TOWARÓW


Zamówienia przyjmowane są poprzez stronę internetową www.kamabiurostyl.com

Rejestracja w bazie e-sklepu przez klienta, prawidłowe wypełnienie formularza ( podanie dokładnego adresu, telefonu lub e-maila ) jest warunkiem koniecznym przy dokonywaniu zakupów. Rejestracja zostanie potwierdzona , poprzez wysłanie maila z potwierdzeniem założenia konta.

Dokładne wypełnienie formularza pozwoli na sprawne dostarczenie przesyłki do klienta.


Sklep może odmówić realizacji zamówienia, jeżeli dane klienta są niepełne , nieprawidłowe, nie można nawiązać kontaktu z klientem lub jego adres e-mail jest nieprawidłowy.

Przedmiotem sprzedaży są wszelkie produkty przedstawione w sklepie. Ceny nie są ofertą , a jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy w myśl art.71 Kodeksu Cywilnego ( Dz.U.Dz.U 64 16.93 ze zmianami ).


Towary w sklepie internetowym są szczegółowo oznaczone. Na stronie znajduje się informacja o właściwościach towaru, o jego cenie, numerze katalogowym, materiale z którego jest wykonany, rozmiarze sposobie pakowania itp.


Klient zamawiając towar dokonuje wyboru, w sposób właściwy dla danej rzeczy określając w szczególności rozmiar, kolor, ilość ( w sztukach ) zamówionego towaru.


CENY


Ceny na stronie podawane w złotych polskich, są cenami netto. Należy dodać do nich należne podatki VAT.

Klienci indywidualni oraz spoza Warszawy i okolic doliczają do ceny towaru koszty wysyłki których wysokość uzależniona jest od wartości zamówienia oraz formy płatności.

Koszty transportu na terenie Warszawy i okolic są gratisowe.

Cena podana na stronie w chwili składania zamówienia jest ceną ostateczną , wiążącą Kupującego. Nie jest możliwe dokonanie zmian po złożeniu zamówienia.


Sklep internetowy zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian zgodnie z normami kodeksu cywilnego oraz innych ustaw.


GWARANCJA


Towar jest nowy i objęty pełną gwarancją producenta/dystrybutora. Opisy i specyfikacje pochodzą z materiałów publikowanych przez producentów. Gwarancją dla produktów nie posiadających karty produktu jest dowód zakupu.


DOSTĘPNOŚĆ ZAMÓWIONYCH TOWARÓW


Wszystkie towary oferowane na stronie internetowej są towarami dostępnymi. Jednakże w wyjątkowych sytuacjach może się zdarzyć ( np. w przypadku złożenia zamówienia na ten sam towar przez kilku klientów), że towar nie będzie dostępny. W takiej sytuacji Klient jest informowany o braku możliwości zrealizowania zamówienia bądź możliwości zrealizowania tylko jego części. Oferta sklepu nie jest naszą ofertą magazynową tzn. nie wszystkie produkty mogą być dostępne od razu bądź mogą być niedostępne.


REALIZACJA NIEKOMPLETNEGO ZAMÓWIENIA


Jeżeli brakuje danego towaru w magazynie Klient zostaje poinformowany na adres e-mail bądź telefonicznie o chwilowych kłopotach z realizacją zamówienia i dostępnych opcjach ( np. częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania bądź anulowanie zamówienia bez konsekwencji dla Klienta ,a w razie dokonania przez Klienta płatności zwrotu należnych kwot).


ODBIÓR I CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA


WAŻNE: dostawy towaru realizowane są jedynie na terenie Polski

Na terenie Warszawy i okolic transport realizujemy gratisowo własnymi środkami ( dotyczy klientów instytucjonalnych ).

Klienci indywidualni otrzymują towar za pośrednictwem Poczty Polskiej bądź firm kurierskich. Wówczas do ceny towaru doliczone są koszty przesyłki.

Przy paczkach o większej wartości lub objętości ceny transportu negocjujemy indywidualnie.

Zamówienia realizowane dla Klientów spoza Warszawy bądź indywidualnych tylko w formie przedpłaty bądź za pobraniem.

W razie nieodebrania przesyłki wysłanej za pobraniem, następna przesyłka pod ten sam adres może być realizowana w formie przedpłaty.

Zamówienie zostaje przekazane do realizacji bezpośrednio po jego złożeniu.

Jeżeli dany towar jest dostępny zostaje wysłany w przeciągu 24 h od przyjęcia zamówienia.

UWAGA: Odbierający towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji w takim przypadku jest spisanie przez pracownika firmy kurierskiej " Protokołu Reklamacji ".


FORMY PŁATNOŚCI


Ustalane są indywidualnie dla każdego klienta:


* Gotówka która zostaje pobrana przy dostawie towaru ( dostarczonego transportem własnym, spedycją,

za pobraniem- pracownikowi Poczty Polskiej lub przy odbiorze osobistym w biurze handlowym ).


* Przelew którego termin uzgadniany jest indywidualnie dla każdego klienta.


Klienci którzy pierwszy raz chcą zapłacić przelewem proszeni są o przekazanie następujących dokumentów firmy:


  • wypisu z rejestru handlowego lub zgłoszenia działalności gospodarczej

  • zaświadczenia o numerze NIP i REGON


* Przedpłata

  • na podstawie faktury PRO-FORMA, którą dostarczymy bądź prześlemy pocztą lub mailem

 

Faktury VAT wystawiane są na życzenie Klienta.

Kama Biurostyl nie ponosi odpowiedzialności za podanie błędnych danych przez Klienta.


Wpłat prosimy dokonywać na nasz Rachunek Bankowy z podaniem numeru faktury lub zamówienia.


Bank Santander Polska numer konta 45 1090 1043 0000 0001 4146 5908


ZWROT TOWARU


Gdy towar nie pasuje Ci z jakichkolwiek względów, masz prawo zwrócić go w przeciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki.

Warunkiem uwzględnienia zwrotu są;

- oddanie towaru w należytym stanie technicznym i jakościowym, nie

używanego , oryginalnie opakowanego, wraz z dokumentem zakupu.

- odesłanie przesyłki listem poleconym bez pobrania ( pieniądze

na podany przez Ciebie numer konta bądź adres domowy ).


W przypadku rezygnacji z zakupionego towaru nie zwracamy kosztów przesyłki poniesionych przez Klienta.


REKLAMACJE


Każda rzecz kupiona w sklepie internetowym kamabiurostyl.com może być reklamowana z zachowaniem odpowiednich terminów i warunków reklamacji towarów konsumpcyjnych określonych w ustawie z dnia 27 lipca 2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego ( Dz.U nr 141 , poz.1176 ) oraz w ustawie Kodeksu Cywilnego ( Dz. U 64.16.93 wraz ze zmianami ).

Aby zareklamować towar należy wypełnić formularz reklamacyjny, gdzie należy opisać wadę oraz odesłać przesyłkę listem poleconym bez pobrania na adres ; Kama Biurostyl Sp z o.o. ul. Dębowa 2A, 05-520 Konstancin-Jeziorna z dopiskiem reklamacja e-sklep.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji wyślemy do Klienta produkt pełnowartościowy ( naprawiony bądź nowy ) tak szybko jak będzie to tylko możliwe. W przypadku nie uwzględnienia reklamacji , odeślemy produkt wraz z opinią co do bezskuteczności reklamacji. Przypominamy, że reklamacji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne.

W przypadku uznania reklamacji zwracamy koszty przesyłki poniesione przez Klienta.


REZYGNACJA Z ZAMÓWIENIA


Klient ma prawo do rezygnacji z zamówienia , aż do chwili wysyłki towarów. Aby skorzystać z uprawnienia należy wysyłać maila na adres kama@kamabiurostyl.com oraz zatytułować go ; zmiana zamówienia bądź rezygnacja.

Zmiana zamówienia bądź rezygnacja będzie uwzględniona tylko jeżeli dotrze do sklepu przed wysyłką towaru.


INNE


Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera klienta ( kolor, proporcje ) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.


Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę Kama Biurostyl danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz 883 wraz ze zmianami. Każdy nabywca ma prawo do wglądu, wprowadzenia zmian oraz żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych.

Wszystkie wymienione nazwy i produkty są używane w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.


Kama Biurostyl nie ponosi odpowiedzialności za realizację zamówienia przekraczającą przewidywany czas realizacji. Kama Biurostyl nie ponosi odpowiedzialności za dostawę przesyłek dokonaną przez Pocztę Polską lub firmę kurierską.

Sądem właściwym dla rozstrzygania sporów jest sąd właściwy dla siedziby Sprzedawcy.


Do umów zawieranych w sklepie internetowym ma zastosowanie Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r. ( Dz.U. Dz.U.02.144.1204 )


DANE OSOBOWE


1.     Rejestrując się w e-SKLEPie Użytkownik, zaznaczając odpowiednie pole formularza rejestracyjnego, wyraża zgodę na przetwarzanie przez Kama Biurostyl danych osobowych (imię, nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu, NIP, dane teleadresowe firmy) w celu realizacji zamówień Użytkownika dokonywanych w e-SKLEPie.

2.     Podanie danych osobowych przez Użytkownika jest dobrowolne, jednak brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia rejestrację oraz realizowanie zamówień Użytkownika w e-SKLEPie.

3.     W przypadku wyrażenia przez Użytkownika dodatkowej zgody, przez zaznaczenie dodatkowego pola formularza rejestracyjnego, podane przez Użytkownika dane osobowe, o których mowa w ust. 1 powyżej, będą przetwarzane w celu informowania Użytkownika o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez Kama Biurostyl.

4.     Administratorem danych osobowych Użytkownika jest Kama Biurostyl.

5.     Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

6.     Administrator danych nie ponosi odpowiedzialności za podanie nieprawdziwych danych osobowych przez Użytkownika.

7.     Użytkownicy e-SKLEPu mają prawo do wglądu do swoich danych osobowych, poprawiania ich oraz żądania ich usunięcia.Akceptacja powyższego regulaminu jest warunkiem złożenia zamówienia.

 

bestsellery

HOME O firmie Nowości Promocje Kontakt Regulamin Koszyk Pomoc Informacje na temat cookies

do góry

2020 © Kama Biurostyl Sp z. o.o.

Kama Biurostyl Sp z. o.o., ul. Dębowa 2 A, 05 - 520 Konstancin - Jeziorna, NIP 123-141-29-21, REGON 381460500
tel (022) 201-19-61, (022) 201-19-62, (022) 201-19-63, (022) 465-54-34, 695 535 864, fax (022) 201-19-60
email:kama@kamabiurostyl.com www.kamabiurostyl.com

Projekt i realizacja: VEGA Internet Studio

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij