Jak działamy

Kama Biurostyl dostarcza artykuły biurowe, spożywcze oraz środki czystości
w przeciągu 24 godz od momentu złożenia zamówienia . Jeśli sprawa wymaga wysokiego priorytetu staramy się o jeszcze szybszą realizację.

Cenowo jesteśmy w stanie konkurować z najlepszymi. Nasza elastyczność wynika z prężnej i konsekwentnej polityki współpracy z największymi hurtowniami w branży. Wszystkie ceny dopasowujemy do potrzeb konkretnego klienta poprzez indywidualne negocjacje, udzielanie rabatów i wprowadzanie promocji.

Dysponujemy programem lojalnościowym dla stałych klientów.

   Posiadamy dwa katalogi produktów ( książkowy i sklep internetowy ) na bazie których można swobodnie i łatwo złożyć zamówienie na pożądany asortyment. W miarę potrzeb wyszukujemy i dostarczamy również artykuły spoza katalogu

Zamawianie odbywa się za pomocą wywoływania telefonicznego, przesyłania faksu, przesyłania zamówień pocztą elektroniczną lub za pośrednictwem sklepu internetowego.

Obsługujemy głównie klientów instytucjonalnych sprzedając towary i usługi na fakturę VAT.

   Do zamówień stałych klientów nie doliczamy kosztów transportu jeśli obejmuje on teren Warszawy i okolic. W przypadku dalszych wysyłek proponujemy pośrednictwo Poczty Polskiej bądź firm kurierskich co łączy się z dodatkowymi kosztami uzgadnianymi z klientem w trakcie realizacji zamówienia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnych biur proponujemy również usługi w dziedzinie poligrafii oraz sprzedaż pieczątek. W naszej ofercie znajduje się druk wizytówek, papieru firmowego, folderów, katalogów, ulotek, nadruk na papier komputerowy itp.

Technika wykonania to druk offsetem bądź sitodruk.

   Wszelkie zamówienia muszą być umawiane indywidualnie z racji oryginalności każdego projektu.

Wszystkie projekty wymagają akceptacji klienta.
Gwarantujemy solidność, niskie ceny i krótkie terminy realizacji

bestsellery

HOME O firmie Nowości Promocje Kontakt Regulamin Koszyk Pomoc Informacje na temat cookies

do góry

2020 © Kama Biurostyl Sp z. o.o.

Kama Biurostyl Sp z. o.o., ul. Dębowa 2 A, 05 - 520 Konstancin - Jeziorna, NIP 123-141-29-21, REGON 381460500
tel (022) 201-19-61, (022) 201-19-62, (022) 201-19-63, (022) 465-54-34, 695 535 864, fax (022) 201-19-60
email:kama@kamabiurostyl.com www.kamabiurostyl.com

Projekt i realizacja: VEGA Internet Studio

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij