Filozofia firmy

Kama Biurostyl jest firmą z kategorii szeroko pojętego biuroserwisu, której misją jest kompleksowa obsługa firm i instytucji w zakresie zaopatrzenia w artykuły biurowe, poligraficzne, reklamowe, spożywcze oraz środki czystości, a także wspieranie potencjalnego klienta w wyposażaniu i organizacji biura.

   Współczesny rynek stawia przed firmami i instytucjami ogromne wyzwania
w zakresie stabilnego i korzystnego w nim uczestnictwa. Taka sytuacja
pociąga za sobą potrzebę stałego wzrostu innowacyjności i podnoszenia jakości. Oba te czynniki w największej mierze zależą od umiejętnie kierowanego potencjału ludzkiego firmy. Nie można jednak pominąć roli urządzeń i artykułów którymi wykonuje się daną pracę, bowiem niewątpliwie wzmagają one wydajność i kreatywność pracownika. Dlatego warto zadbać o wsparcie ze strony rzetelnego partnera który oprócz doradztwa w zakresie zaopatrzenia biura zadba o terminowe i sprawne realizacje oraz organizowanie dostaw.

   Celem Kama Biurostyl jest przede wszystkim stworzenie profesjonalnej i łatwo rozpoznawalnej na rynku marki o wysokim standardzie świadczonych usług. Nasze zadanie to: fachowa, miła i szybka obsługa firm oraz instytucji w zakresie zaopatrzenia biura we wszystkie niezbędne do jego funkcjonowania środki. Pozwoli to naszym potencjalnym klientom przede wszystkim na oszczędność czasu oraz nakładów finansowych potrzebnych na realizację zaopatrzenia we własnym zakresie.

   Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych dostaw zaopatrzenia biura, wprowadzaniu nowości asortymentowych, doradztwie biurowym, obsłudze poligraficznej i reklamowej.

   Kładziemy główny nacisk na profesjonalną obsługę klienta proponując również
bardzo ciekawe i kreatywne rozwiązania marketingowe, promocje, konkursy, wydarzenia okolicznościowe dzięki czemu współpraca z nami nie ogranicza
się tylko do koniecznych zakupów.

   Pragniemy stale doskonalić zarządzanie i efektywność sprzedaży, nie zapominając o zachowaniu równowagi między korzyścią interesów wszystkich uczestników rynku. Swoją kulturalną, uczciwą i rzeczową postawą pragniemy zaproponować potencjalnemu klientowi współpracę partnerską, rodzącą obopólne niepodważalne korzyści. W przyszłości chcemy razem z naszymi partnerami trafić do elitarnego grona najlepszych.

bestsellery

HOME O firmie Nowości Promocje Kontakt Regulamin Koszyk Pomoc Informacje na temat cookies

do góry

2020 © Kama Biurostyl Sp z. o.o.

Kama Biurostyl Sp z. o.o., ul. Dębowa 2 A, 05 - 520 Konstancin - Jeziorna, NIP 123-141-29-21, REGON 381460500
tel (022) 201-19-61, (022) 201-19-62, (022) 201-19-63, (022) 465-54-34, 695 535 864, fax (022) 201-19-60
email:kama@kamabiurostyl.com www.kamabiurostyl.com

Projekt i realizacja: VEGA Internet Studio

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij